Змішувач для агродрона

PM-100

PM-200

Лінійка змішувачів PM (portable mixer) була спроектована та реалізована з метою застосування у сфері агродронів (БПЛА), які призначенні для обприскування сільськогосподарських культур. На даний момент у виробництві є як базові моделі з певною кількістю опційного дообладнання, так і можливість для виконання індивідуальних замовлень згідно визначених параметрів.

Даний вузол являє собою мобільну змішувальну станцію, яка здатна в польових умовах якісно виготовити робочий розчин з різною консистенцією засобів захисту рослин, рідких добрив, тощо.

Переваги у використанні

Якість та точність змішування компонентів розчину

Мінімізація контакту людини із шкідливими речовинами

Оптимізація часу заправки дрона (БПЛА)

Підвищення рівня професіоналізму перед замовником

Технічні характеристики

Параметри
PM-100
PM-200
Об’єм основного баку
100 л
200 л
Продуктивність насосу
20.8 л/хв
Електроживлення
12V
Тип живлення
АКБ / мережа 12V
Вага
30,0 кг
37,5 кг
Габаритні розміри без коліс, ДхШхВ
930 х 500 х 800
1260 х 420 х 950
Лічильник води
+
Індикатор залишку заряду АКБ
+
Регулятор потужності насосу
+
Пульт дистанційного керування (2 шт.)
+
Система змішування
+
Система промивання баку
+
Фільтр горловини сітчастий
+
Більш продуктивний насос, 26 л/хв
додаткова опція
Система промивання каністр
додаткова опція
Блок живлення від мережі 220V
додаткова опція
Фільтр очищення вхідної води
додаткова опція
Шланг з муфтами подача/видача 20 м
додаткова опція
Пістолет заправочний
додаткова опція
Адаптер струменевий (мийка аля Кархер)
додаткова опція
Колеса транспортні, 4 шт
додаткова опція

Фотогалерея

Конструктивні особливості

Регулювання продуктивності насоса під час змішування та видачі для мінімізації піноутворення, а також підмішування готового розчину.

Живлення насосу змішувача 12V – це дає можливість працювати станції навіть від автомобільного акумулятора. Також систему обладнано  індикатором заряду батареї та блоком живлення 220V (опційно) для роботи з іншими системами живлення, такими як генератор.

Вхідний лічильник-витратомір дозволяє точно та якісно закачувати воду із зовнішнього резервуару для приготування розчину.

Використані в конструкції насос, шланги, ємність, колектор, крани деталі від кращих світових виробників – мають стійкість до агресивного середовища та хімпрепаратів.

Система фільтрації на «вході» захищає вузли від абразивних матеріалів чи інших домішків таких як глина, пісок, бруд, тощо. Це значно збільшує термін служби змішувача, а також мінімізує простої в роботі.

Сітчастий фільтр горловини – дрібниця, яка убезпечує від потрапляння в середину баку сміття та пилу ззовні, тим самим мінімізує ризики забивання форсунок дрона.

Пульт віддаленого керування дозволяє дистанційно одному оператору або пілоту здійснювати заправку дрона безпосередньо знаходячись поруч із БПЛА.

Система промивання баку очищає всередині його стінки від залишків розчину, тим самим полегшує видалення наслідків діяльності по закінченню роботи.

Система промивання каністр дозволяє забрати залишки препарату, мінімізувати контакт оператора зі шкідливими речовинами та полегшує майбутній процес утилізації тари.

Заправний пістолет – безпека та комфорт оператора під час «піт стопу» дрона.

Мийка аля Karcher – лайфхак, коли чиста вода із зовнішнього резервуару проходить через насос відразу потрапляє на видачу та із застосуванням розпилювача високого тиску виконує роль мийки для змішувача, дрона та іншого обладнання при переїзді чи по закінченню робіт.