Послуги гібридного агроднона

Десикація

  • відсутність втрат внаслідок механічного пошкодження культури причіпним або самохідним обприскувачем;
  • економія препарату 30-40% за рахунок ультрамалооб’ємного внесення та зменшення використання води до 90% (як наслідок, заощадження на транспортуванні до поля);
  • мінімізація знесення препарату, потужний турбулентний повітряний потік від лопатів збільшує проникаючу дію в нижні яруси культури та забезпечує обробку з обох сторін листа;неможливість «зайти» у високорослі культури;
  • розширення погодного «вікна», можливість працювати на перезволоженому ґрунті, в нічний час, на будь-якому рельєфі та формі поля;
  • відсутність перекриття, якість та точність роботи з допомогою RTK-позиціонування;
  • зменшення пестицидного навантаження на довкілля.

Внесення ЗЗР

ЗЗР (засоби захисту рослин) або пестициди – це природні або синтетичні хімічні речовини, які допомагають захищати посіви від великих втрат через ушкодження шкідниками і хворобами, при цьому підвищуючи врожайність з гектара.

Агродрон справляється з цим завданням максимально ефективно – оскільки вертикальним повітряним потоком обприскуються листки з двох сторін. тим самим ми збільшуємо ефективність дії наприклад інсектициду, який потрапляє точно в ціль – шкідників, які як правило знаходяться на нижній стороні листа культури. Мультикоптер з високою точністю позиціонування дозволяє працювати із концентратами та унеможливлює «спалення» рослин внаслідок перекриття між проходами.

Обробка багаторічних насаджень

За допомогою дронів ми можемо регулювати висоту розпилення, а отже виконувати роботи з обприскування садів, виноградників, ягідників, плодових розсадників чи високих культур з високою точністю, зменшуючи контакт працівника і шкідливих речовин, що можуть міститись в засобах захисту.

Висока точність позиціонування агродрона в просторі та дія вертикального повітряного потоку, суттєво зменшують вплив вітру на знесення препарату, а також дозволяють максимально застосувати препарат на корисну площу листяного покриву рослин.

Рідкі комплексні добрива

Рідкі комплексні добрива (РКД)  — це добрива, що перебувають у вигляді водного розчину і містять два, або більше поживних елементів. Зазвичай РКД відносять до фосфатної групи добрив. Найбільш розповсюдженими є концентровані рідкі комплексні добрива (РКД), що містить Азот (N) та Фосфати (P) у відношенні 1:3. Поділяються на базові та суспендовані добрива (РКД та СРКД), де головною відмінністю між ними є спосіб виробництва.

УМО дроном

Ультра мале обприскування – це спосіб обприскування, що допомагає економити на воді, засобах захисту, паливних матеріалах, робочій силі.

Цей спосіб більш ефективніший – через розмір крапель (100-200 мікрон), які вкривають рослини з обох сторін листка. Таке застосування мінімізує втрати у вигляді великих крапель, які при традиційному способі скочуються з рослини на грунт, це у свою чергу збільшує ефективність дії препарату та зменшує осідання шкідливих речовин на землю.