Обробка багаторічних насаджень

Надаємо послуги обприскування та обробки агродроном садів, виноградників, ягідників, плодових розплідників та плантацій.

Можемо обробити від 120 га/зміну, працюємо 24/7 по всій території України.

Безпілотний літальний апарат (БПЛА) або дрон дає нам можливість задавати висоту, швидкість та інтенсивність обприскування – це розширює спектр його застосування. Потужний вертикальний турбулентний потік від лопатів коптера утворює туман з мікродисперсних крапель, які забезпечують якісну дію препарату.

Продуктивність, оперативність та відсутність близького контакту людини із пестицидами дозволять мінімізувати ризики в недотриманні майбутнього врожаю.

Навесні із настання тепла прокидаються сади та виноградники, але разом із ними оживають також їхні проблеми – комахи-шкідники та збудники хвороб. В останні роки в наслідок зміни кліматичних умов це завдає відчутної шкоди багаторічним насадженням. Побудова ефективної системи захисту на основі моніторингу та забезпечення якісного внесення фунгіцидів та інсектицидів дозволяють уникнути розвитку патогенів. Але не менш важливим є мінімізувати контакт людини під час проведення даних заходів.